Fal Evi – Sesli Kahve Falı 1.2.10

Fal Evi – Sesli Kahve Falı 1.2.10

Game Information of Fal Evi - Sesli Kahve Falı

App Name Fal Evi - Sesli Kahve Falı
Package Name net.ekol.falevi
Version 1.2.10
Rating ( 1597 )
Size 12.4 MB14.2 MB
Requirement Android 5.0+
Updated 2021-11-17
Installs 100,000+

Description of Fal Evi - Sesli Kahve Falı Mod Apk Game - Download Game Mod Apk Free, Hack Games

YENİ: Artık gerçek yorumcularımıza ‘’SESLİ KAHVE FALI ve TAROT FALI’’ baktırabilirsiniz!

————————————————————————-

* %100 Gerçek falcılar kahve falına ve Tarot falına bakmak için seni bekliyor!

* Uygulamayı aç, falcı listesinden puanına göre en iyi yorumcunu seç, falını gönder!

* Falına bakan yorumcuya puan ver, yorum yap!

* Beğendiğin falcıları favorilerine ekle ve online olduğunda anında bildirim al!

* Gold ve Bronze üye ol, indirim ve fırsatlardan yararlan!

————————————————————————-

– Fal Evi’nde Gerçek Falcılarla Sesli Kahve Falı Hizmetine Başladı!

Artık uygulama üzerinden gerçek yorumcularımıza sesli olarak kahve falınızı yorumlatabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece falınızı yollarken “sesli fal” bölümünü işaretlemek. Hem de bu hizmet için ekstra bir hizmet ödemek zorunda kalmazsınız!

– Fal Evi’nde Sistem Nasıl Çalışır?

Fal Evi, gerçek falcılar ile fal baktırmak isteyen kullanıcıları bir araya getirir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Falcı sayfasından puanına ve yorumlarına göre istediğin kahve yorumcusunu seçebilirsin. Kolay kullanımı ile fincan fotoğrafını gönder ve en hızlı şekilde falın yorumlansın!

– Falcılar Gerçek Kişiler mi?

Kesinlikle falınıza gerçek falcılar bakmaktadır. Diğer fal uygulamalarında yer alan otomatik yorumlar yollanmaz. Tüm falcı ekibimiz özenle editör kadromuz tarafından seçilmiştir. Sıklıkla gelen puan ve yorumlara göre falcı kadrosu güncellenmektedir. En iyi falcılarımız arasında, Falcı Aladdin, Binnaz, Falcı Bacı, Derya, Abla Tadya, Mert gibi yorumcular bulunmaktadır.

– Fal Evi’nin Diğerlerinden Farkı Nedir?

Uygulamamızın en büyük farkı tamamen gerçek kişilerin fallarınızı yorumlamasındır. Ayrıca kolay kullanımı ve sade arayüzü ile vaktinizi almaz. Ayrıca sevdiğiniz falcıları favorilerinize ekleyerek online olduğunda anında bildirim alırsınız. Kesinlikle fallarınıza kısa yorumlar yazılmaz. Tüm yorumlar ve falcı ekibimiz, editör kadromuz tarafından kontrol edilir. Fal Evi’nin amacı fal baktırmak isteyen siz kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunmaktır. Falınıza bakan falcıya yorumunu yap, puanını ver ve daha sonra fal baktıracaklar da senden esinlensin!

– İyi Fal Bakarım, Ben Nasıl Falcı Olabilirim?

Eğer sizde iyi fal baktığınızı düşünüyorsanız http://kayit.falevi.com.tr/ adresimizden formu doldurabilirsiniz. Ekibimiz daha sonra size ulaşacak ve gerekli bilgileri iletecektir.

– BİZE ULAŞIN!

Bizlere https://www.facebook.com/falevicomtr facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Her türlü şikayet ve önerileriniz için www.falevi.com.tr internet sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.
NEW: Now you can have our real commentators look at ‘ES VOICE COFFEE FALSE and TAROT FALE!!!

————————————————– ———————–

* 100% real fortune tellers are waiting for you to look at coffee fortune and Tarot fortune telling!

* Open the app, select the best commentator by score from the fortune teller list, send your fortune telling!

* Rate your commentary for your horoscope, comment!

* Add your favorite fortune tellers to your favorites and receive instant notification when you are online!

* Sign up for Gold and Bronze, take advantage of discounts and deals!

————————————————– ———————–

– Falun Falun House with Real Fortune Teller began to serve the Coffee Fortune!

Now you can voice your coffee fortune telling to our real reviewers through the application. All you need to do is to mark the “audible fortune en when you send your fortune telling. You won’t have to pay an extra service for this service as well!

– How does the system work at Fort House?

Fortune House combines real fortune-telling with users who want to fortune-telling. After logging in to the app, you can choose the coffee commentator you want based on your score and comments on the Fortune Teller page. Send the cup photo with easy to use and interpret your fortune as fast as possible!

– Are the fortune-telling real people?

Certainly, fortune-telling is looking after your fortune. Automatic comments in other fortune telling applications are not sent. All our fortune-telling team has been carefully selected by our editorial staff. The fortune-teller staff is updated according to the points and comments frequently. Some of our best fortune-tellers include commentators such as Aladdin, Binnaz, Falci Bacı, Derya, Abla Tadya and Mert.

– What is the Difference of Fal Evi from Others?

The biggest difference of our application is that you should interpret your dreams. Also easy to use and simple interface does not take your time. You can also bookmark your favorite fortune tellers and receive instant notification when they are online. Certainly do not write short reviews. All comments and fortune-telling team are controlled by our editorial staff. The aim of Fal Evi is to provide the best service to our users who want to have fortune telling. Comment to the fortune teller who is looking at your fortune, give your score, and then the fortune-telling will inspire you!

– How can I become a Fortune Teller?

If you think you look good fortune telling you can fill out the form at http://kayit.falevi.com.tr/. Our team will then contact you and provide you with the necessary information.

– CONTACT US!

You can reach us on our https://www.facebook.com/falevicomtr facebook page. You can also visit our website www.falevi.com.tr for any complaints and suggestions.
Hediye Altın Kampanyası Eklendi.
Performans iyileştirilmesi yapıldı.

Game Id: net.ekol.falevi