Game Information of TRT Bil Bakalım

App Name TRT Bil Bakalım
Package Name com.trt.bilbakalim
Version
Rating
Size
Requirement
Updated 2022-05-23T00:00:00.000Z
Installs 1M+
Category Apps, Trivia

Description of TRT Bil Bakalım Mod Apk Game - Download Game Mod Apk Free, Hack Games

Bilgi, eğlence ve rekabet bir arada! Üstelik reklamsız ve ücretsiz!

Hayatın her alanına dair eğlence dolu, öğretici içerikler seninle!

Bu yarışmayı hem ailenle hem de arkadaşlarınla oynayabileceğin gibi Türkiye’den ve dünyanın farklı yerlerinden de rakipler bulabilirsin. istersen de tek başına mücadele edersin.

Göreceğin binlerce farklı soru ile yeni ilgi alanları kazanabilir, duymadığın birçok kelime öğrenebilir ve genel kültürünü geliştirebilirsin.

Her gün yepyeni, hızlı, kısa ve bol eğlenceli etkinliklerin yanı sıra, devamlı yenilenen bol sorulu ve detaylı kategoriler burada!

Unvanlardan en güçlü olanlarını kap! Kim, hangi alanda ne kadar bilgili, ne kadar kültürlü unvanlarla belli oluyor. Usta, şampiyon, araştırmacı, aydın, entelektüel, haritacı, tarihçi, okur, sanatçı gibi onlarca unvandan en havalı olanını kap. Yapman gereken tek şey; sorulara doğru cevap vermek!

Sıralamada ismini duyur! Bu bir bilgi, zeka ve genel kültür yarışması! Fakat elbette rekabet ve sıralama var! Türkiye’den ve dünyadan rakiplerini geride bırak, sıralamada en yukarılara ismini yazdır.

Karakterini seç ve özelleştir! Hangi konulara ilgin varsa o alanlarda kazandığın yeni eşyalarla karakterini güçlendir ve özel yap. İster bir kâşif ister bir fanatik istersen de bir Osmanlı vakanüvisti!

Daha çok bil, en güzel çerçeveyi kap! Tüm Türkiye’den karşına çıkacak rakiplerine güzel çerçeveler ile hava at; altın, gümüş ve bronz çerçevelerinden birini kap, ne kadar çok bildiğini herkese göster, eğlenceni rekabet hissi ile katla!

Reklamsız ve ücretsiz! Bu keyifli ve faydalı yarışmanın hiçbir aşamasında reklam veya ödeme ile karşılaşmayacaksınız. Tek gerçek, soruları doğru cevaplamak!

Günlük dinamik içerik! Yani her gün yenilenen, kısa süreli, hızlı yarışmalar seni bekliyor! “Etkinlikler” butonuna tıkla yarışmaya başla. Üstelik aklınıza gelebilecek her alanda bir etkinlik karşınıza çıkabilir. Matematikten uzaya Türkçeden Osmanlı padişahlarına kadar her alanda!

Jokerler, günlük ödüller, can ve altınlar ile bir bilgi ve genel kültür yarışmasının olabilecek en eğlenceli halini sunuyoruz. Bolca altın biriktir, jokerleri al; zorlandığın yerde kullan!

Zamana karşı mücadele et! Bu yarışmada sadece rakiplerinle değil, zamanla da rekabet halindesin. En yüksek hızda soruları cevaplamalısın.

Her gün artan soru havuzu! Biz hazırız ve iddialıyız. Senin için eğlence ve bilgiyi dinamik olarak yenileyeceğiz! Hiç duymadığın konularda yeni şeyler öğren, kelime dağarcığını zenginleştir! Bitmez tükenmez soru havuzu ile asla yorulma!

TRT Bil Bakalım Neden Faydalı?
Yabancı dil için TRT Bil Bakalım! Dil öğrenmenin de en keyifli, en eğlenceli hali burada. Kitaplardan farklı olarak canlı, heyecanlı ve eğlence dolu! İngilizceden Arapçaya, Almancadan İspanyolcaya kadar pek çok farklı dile dair söz öbekleri, kelimeler, kalıplar, çeviri soruları sizlerle! TRT Bil Bakalım eğlencenin yanı sıra YDS, IELTS, TOEFL ve YÖKDİL gibi sınavlara çalışmanın da en keyifli en dinamik yeri!

Çocuklar ve gençler için TRT Bil Bakalım! Okul derslerine, eğitime yardımcı eğlence! Matematik, dört işlem, fen bilimleri gibi sayısal kategorilerin yanında, edebiyat, felsefe ve sanat gibi sözel kategoriler seni bekliyor! Eğitime, okula ve derslere eğlenceli takviye! TYT, TEOG, KPSS gibi sınavlara dair bilgileri hatırlamanın en eğlenceli yeri!

Bilmediğin tarihi kişilikler, haberinin olmadığı sanat dalları, keşfedilmeyi bekleyen, kıyıda köşede kalmış coğrafi bilgiler, spora ve spor tarihine dair hiç duymadığın gerçekler, zeka dolu matematik soruları… Ve daha sayamadığımız birçok alan keşfetmen için seni bekliyor…

Çengel bulmacaların, kalabalık şekilde oynanan zeka oyunlarının, kelime bilmecelerinin, Türkçe dil oyunlarının, keyfini yeniden yaşayabilmeniz için özel odayı kullanabilir ve ailecek eğlenebilirsiniz. Üstelik her yerde, her ortamda!

Birbirinden eğlenceli, bilgi dolu içerikler paylaştığımız sosyal medya sayfalarımızı incelemeyi unutma, hepinizi bekliyoruz!

Game Id: com.trt.bilbakalim

TRT Ege ile Gaga Bulmaca 1.2.1

TRT Ege ile Gaga Bulmaca 1.2.1

Version 1.2.1

Developer Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu

Uploaded November 23, 2021 10:37

Filesize 25.8 MB14.2 MB

TRT Bulmaca Kulesi 1.6.1

TRT Bulmaca Kulesi 1.6.1

Version 1.6.1

Developer Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu

Uploaded November 08, 2021 12:30

Filesize 24.9 MB14.2 MB

TRT Animasyon Stüdyosu 1.2.1

TRT Animasyon Stüdyosu 1.2.1

Version 1.2.1

Developer Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu

Uploaded November 08, 2021 06:39

Filesize 24.4 MB14.2 MB

TRT Tel Ali 1.2.1

TRT Tel Ali 1.2.1

Version 1.2.1

Developer Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu

Uploaded November 07, 2021 09:28

Filesize 31.1 MB14.2 MB

TRT Zorlu Yarış 1.2.1

TRT Zorlu Yarış 1.2.1

Version 1.2.1

Developer Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu

Uploaded November 07, 2021 09:20

Filesize 28.3 MB14.2 MB

TRT Hayvanları Keşfediyoruz  1.1.1

TRT Hayvanları Keşfediyoruz 1.1.1

Version 1.1.1

Developer Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu

Uploaded November 07, 2021 07:27

Filesize 78.9 MB15.0 MB

TRT Rafadan Tayfa Mahalle 1.4

TRT Rafadan Tayfa Mahalle 1.4

Version 1.4

Developer Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu

Uploaded June 14, 2020 07:26

Filesize 46.8 MB